Přeskočit na navigaci

Základna.net

momentálně se nic neplánuje zkus něco navrhnout

Nejnověší fotky: Vltava 2009 (přidáno: 01.11. 2009 v 18:43)

VÝLETY


PLÁNUJEME


Pro přidání akce je nutné se přihlásit:

Jestli ještě nejsi zaregistrovaný, pak se zapiš do KONTAKT LISTU


CO SE KONALO


Velká rača 2009

22.03. 2009

Po dlouhé době se Základně podařilo zdokumentovat další výlet. Tentokráte jsme se vydali na hory na Velkou Raču. Počáteční rozpolcenost byla vykoupena výbornou lyžovačkou a wazzuuuup inteligentní a kvalitní zábavou. Zatím nebyl čas vytřídit a nahrát sem fotky do galerie, ale můžete si stáhnout všechny přes nabízené odkazy. Wazzzup?????!!!!!!!

Fotky z akce Velká rača 2009 , Komentáře (0)


Mnichov - OktoberFest 2008

29.09. 2008

Na tři dny zasvědcené pivu se vydala Základna v zastoupení 5 členů: Keňa, PetraP, Wendy, Luka a Prvák. Kdo by nezvedl vhozenou rukavici od dalšího člena Zbyňi, který se nabídl, že nás bude hostit ve svém bytečku na kolejích v Mnichově. Zážitků je mnoho: surfař v centru, bír v největší krčmě v Evropě, super památky Mnichova, Einkafzentrum, All you can eat (spekulativní:-) a hlavně mega stany OktoberFestu s tupláčky, korzetky a půlmetrovým párkem pod olympijskou horskou dráhou a padesátidva metrovým řetízkáčem. Dálniční a vesnická policie zůstává jako sladká třešnička na dortíku. Děkujem!!! Komplet fotky a videjo můžete stahovat tentokrát z linků dostupných po přihlášení.

Fotky z akce Mnichov - OktoberFest 2008 , Komentáře (0)


sklípek 2007

19.11. 2007

Panstvo, asi tak...kdo nebyl težko bude chápat, ale vezte, že letošní sklípek byl opravdu skvělý...alespoň podle toho co říkali ostatní nebo co je vidět z fotek. Díky všem účastníkům! Těšme se na další podobnou akci...Fotky z téjto akce najdež zrovna tady...Kyjove díky!

Fotky z akce sklípek 2007 , Komentáře (7)


vltava 2007

31.08. 2007

Prázdniny jsou časem odpočinku, radovánek a zajímavých zážitků. Aby těchto příjemných prožitků bylo ještě víc, rozhodli se členové Základny vyjet ze svých domovů a pokořit řeku z nejdelších - Vltavu. Výpravy se zůčastnili nejen staronoví Základňáci, ale i přidružení přátelé se kterými byla symbióza jedna báseň. Trasa dlouhá desítky kilometrů sahala od Vyššího Brodu až po Boršov. Byla plná vysilujícího pádlování háčků, jejich ledovou vodou promočených vest, zkušeného kormidlování zadáků, zahřívacího rezavého rumu, výtečných sil dodávajících špekáčků, neplacených grilovaných žebírek, neustálého soulodění či mnohočetných udělání. Nezbývá než se znova sladce zasnít a říci příštímu ročníku velké hlasité vodácké AHOJ!

Fotky z akce vltava 2007 , Komentáře (12)


inženýrský petanque

25.06. 2007

Fotky z akce inženýrský petanque , Komentáře (2)


hodovsko třebíčské slavnosti

25.05. 2007

Fotky z akce hodovsko třebíčské slavnosti , Komentáře (8)


pivovar Starobahno

28.02. 2007

Fotky z akce pivovar Starobahno , Komentáře (0)


mamut pod špilasem

08.02. 2007

Fotky z akce mamut pod špilasem , Komentáře (2)


roháče 2007

05.02. 2007

Takže asi tak...nemá cenu velice rozepisovat co a jak bylo...
Kdo třeba nebyl, tak se zeptá toho kdo tam byl a máme tu výběr fotek a nebo si stáhni rovnou všechny na jednou.
Pak bysme velmi prosili o chvilečku vašeho času a skoro povinně vyjádřete své pocity, nálady a názory na celý pobyt v naší diskuzi nebo hlasujte jak se Vám zájezd líbil či nelíbil... Ať třeba víme, jestli skočit nebo ne...
Každý kdo napíše jakýkoliv postřeh má u Sokola kalíška a to stojí za to...

Vaše Cestovní kancelář Sokol a partneři...

galerie z akce roháče 2007 , Komentáře (9)


sklípek 2006

09.11. 2006

Opět po roce jsme se hromadně vypravili na jihovýchod Moravy do jednoho z mnoha kyjovských vinných sklípků. Po nezbytné úvodní degustaci jsme se pohodlně usadili v útulném prostředí a zábava plná dobrého vína, jídla, zpěvu a žen mohla začít... Závěrem nutno podotknout, že se jednalo o akci typu NONSTOP s plánovaným návratem do Brna po sedmé hodině ranní. S touto skutečností se někteří účastníci nedokázali smířit a usnuli přimo pod stolem!

galerie z akce sklípek 2006 , Komentáře (1)


vídeň 2006

23.05. 2006

A tady najdete pár fotek z výletu delegace vybraných členů Základny do bývalého hlavního města našeho C.K. mocnářství. V rámci oslav ukončení dalšího školního roku jsme navštívili jak vybrané kulturní památky tak restaurační zařízení, ostatně mrkněte na galerie. Závěrem by jsme chtěli poděkovat spozorovi celé akce, a to programu Socrates/Erasmus, potažmo celé EU, bez jejich pomoci by se podobně úspěšná akce mohla jen stěží uskutečnit.

galerie z akce vídeň 2006 , Komentáře (1)


hory 2006

31.01. 2006

Ve dnech 31. ledna až 3. února základ Základny a ostatní přidružené osoby ,dohromady čítajicí asi 15 členů, obsadily chatu v malebne horské vesničce Karlov pod Pradědem.
Dobře naplánované zásoby rumu a piva dorazily přesně včas a účelně. Skoro 4 dny na horách jsme si užili. Na sněhu, v sauně, ve vířivce nebo jinde. Mnozí viděli co dlouho neuvidí,jiní žažili co zase celý rok nezažijí. A někdo se zničil tak, jak se už dlouho nežničil... Každopádně akce jak má být.

galerie z akce hory 2006 , Komentáře (0)


sklípek

01.12. 2005

1.12. se uskutečnil výlet do moravského sklípku v malebném městečku Kyjově. Ve 3 hodiny jsme s naši 13-ti členou výpravou dorazili a první košt, kde si každý vybral vínko podle chuti. Někteří po prvních nesmělých degustačních pokusech začali zkušeně rozeznávat druhy... bílé nebo červené:o)) No zábava se rozjela jak se patří...ženy, víno, zpěv...ano tak to tam vypadalo. Ostatně mrkni na sklípkové galerie Úderem deváté jsme se hrnuli na vlak a čekala nás pořádně odvázaná zábava ve vlaku.
Do Brna jsme dorazili ani jsme nevěděli jak a cely výlet jsme slavnostně zakončili v baru Livingstone. Tady trochu zařádil matrix, pač cestu do Livinu si skoro nikdo nepamatuje:o) Nezbývá, než se těšit na další podobně vypečený výlet!!!

galerie z akce sklípek , Komentáře (0)


jelínek

21.11. 2004

Jedinečná akce, které se zúčastnilo několik jedinců vesměs základ Základny, vyjíždělo se vlakem z Brna směr Vizovice, kde nás čekala prohlídka sklárny a pak exkurze do světově známé pálenice firmy Rudolf Jelínek , spojená s ochutnávkou tamních lahodných moků a nezůstalo jen u ochutnávky… Večer jsme stihli ještě lehce zapařit ve Zlínském klubu Golem.
Po noci strávené u Sokola doma nás překvapil první loňský sníh, ale i ten nás neodradil od návštěvy ZOO Lešná. Hezké vzpomínky máme na ty zvířátka… galerie z vyletu do valašského království jsou zde...

galerie z akce jelínek , Komentáře (2)


Vltava 2009

2.81. 2009

Vltava měla během druhého srpnového týdne tu čest hostit základňáckou bandu. Základna nezklamala, mazala, pádlovala, opalovala se a bylo fajn.

Fotky z akce Vltava 2009 , Komentáře (0)


mapa stránek prohlášení o přístupnosti nahoru
copyright © 2005-2007 Ondřej Vasil
TOPlist